KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12409124
nr 1240 9124
Gravyrer
4 st. Karin Persson, signerade och numrerade, 29x20
Utrop:
500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:19:51
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
800 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr